Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 609 053 027 +48 609 054 872

Pikowanie Tkanin

Pikowanie Tkanin metodą ultradźwiękową odbywa się przy jednoczesnym dociśnięciu zgrzewanych elementów tzw. detali lub tkanin, wzornikiem (wałkiem), do narzędzia ultradźwiękowego (sonotrody).

Dociskanie zgrzewanych detali następuje w ruchu, obracający się wałek oprócz funkcji dociskowo-transportowej spełnia jeszcze jedną ważną rolę. Powierzchnia wałka wykonana jest na specjalne zamówienie przez specjalizujące się w danej produkcji firmy, ważne jest aby wałki nie ścierały się zbyt szybko - oraz nie niszczyły narzędzi (sonotrody), ponadto wykonany jest na min pewien wzór, który odwzorowywany jest podczas dociskania i transportu poprzez narzędzie.

Energia i ciepło potrzebne do zgrzewania pochodzą z przetwornika (transducera). Całość jest skomplikowana z uwagi na dużą ilość narzędzi, które do każdego wałka trzeba indywidualnie ustawiać. Pikowanie tkanin, zatem jest skomplikowanym procesem w którym zachodzą nieodwracalne skutki łączenia ze sobą -  tkanin z włókniną puszystą.

Po bardzo pracowitym okresie z zadowoleniem oglądamy ubrania, buty, śpiwory, kurtki, narzuty, materace i inne... wiedząc że realnie przyczyniliśmy się do estetyki tych artykułów.

Zapraszamy do współpracy WSZYSTKICH zainteresowanych.

Poniżej zdjęcia wykonanych przez nas produktów:

         

Wpisz email a skontaktujemy się z Tobą

Dane kontaktowe

93-134 Łódź
ul. Płocka 35/43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 609 053 027
+48 609 054 872

O nas

Grubsonik - pikowanie tkanin ultradźwiękami
Dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Naszą dewizą jest  terminowość  oraz wyjątkowo krótki okres oczekiwania na realizację zlecenia. W przypadku dużych zamówień stosujemy korzystny system zniżek i rabatów... czytaj więcej