Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 609 053 027 +48 609 054 872

Pikowanie Tkanin metodą ultradźwiękową polega na łączeniu tkanin z włókniną puszystą przy jednoczesnym odwzorowaniu wzoru znajdującego się na wałku. Efekt pikowania to estetyczny, mocny i trwały zgrzew. Łączyć tą metodą można tkaniny sztuczne, najlepiej z zawartością ok 60% poliestru.

Zgrzew wykonany tą metodą jest trwały, mocny i estetyczny. Doskonale sprawdza się przy łączeniu tkanin kolorowych, następuje bez użycia nici i pozbawia kłopotu z dobieraniem koloru nici. Zgrzewanie następuje podczas uplastycznienia dociśniętych do siebie tkanin lub włóknin, nie występuje tu dodatkowe spoiwo np. klej, dlatego pikowanie tą metodą jest czyste i ekologiczne. 

 

 

Wpisz email a skontaktujemy się z Tobą

Dane kontaktowe

93-134 Łódź
ul. Płocka 35/43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 609 053 027
+48 609 054 872

Latest Post

O nas

Grubsonik - pikowanie tkanin ultradźwiękami
Dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Naszą dewizą jest  terminowość  oraz wyjątkowo krótki okres oczekiwania na realizację zlecenia. W przypadku dużych zamówień stosujemy korzystny system zniżek i rabatów... czytaj więcej