Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 609 053 027 +48 609 054 872

Pikowanie Tkanin metodą Ultradźwiękową

Pikowanie Tkanin metodą ultradźwiękową polega na łączeniu tkanin z włókniną puszystą przy jednoczesnym odwzorowaniu wzoru znajdującego się na wałku. Efekt pikowania to estetyczny, mocny i trwały zgrzew. Łączyć tą metodą można tkaniny sztuczne, najlepiej z zawartością ok 60% poliestru.

Zgrzew wykonany tą metodą jest trwały, mocny i estetyczny. Doskonale sprawdza się przy łączeniu tkanin kolorowych, następuje bez użycia nici i pozbawia kłopotu z dobieraniem koloru nici. Zgrzewanie następuje podczas uplastycznienia dociśniętych do siebie tkanin lub włóknin, nie występuje tu dodatkowe spoiwo np. klej, dlatego pikowanie tą metodą jest czyste i ekologiczne. 

 

 

Kontakt

93-134 Łódź
ul. Płocka 35/43                              
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 609 053 027
+48 609 054 872
Grubsonik
Skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat pikowania ultradźwiękowego, cen naszych usług oraz wolnych terminów.[/bubble
 
 
 
]

PIKOWANIE TKANIN ULTRADŹWIĘKOWE

 

Pikowanie tkanin przy pomocy ultradźwięków - szycie bez użycia igły i nici - Myślisz że to nie możliwe? Zapraszamy, Daj się przekonać.................

Firma GRUBSONIK wykonuje usługi pikowania metodą ultradźwiękową - bez użycia igieł i nici.

Zastosowanie tak nowatorskiej metody umożliwia łączenie (spajanie) z jednoczesnym wytłoczeniem

wzoru na bardzo wielu różnych materiałach, tkaninach oraz włókninach.

Oprócz pikowania tkanin zajmujemy się również serwisem i sprzedażą zgrzewarek ultradźwiękowych

Technologia ultradźwiękowa gwarantuje mocne i estetyczne zgrzewanie nawet kilku warstw.

   

   

 

Cena pikowania zależy od rodzaju pikowanego materiału a także ilości (wielkości) zlecenia.

Pikowanie tkanin tapicerskich wymaga wielkiego zaangażowania personelu, uwagi i skupienia niemal poprzez cały proces pikowania. Prędkość robocza nie może być ustawiona na szybkich obrotach, więc ryzyko strat w tym przypadku jest duże. Cena tego typu usługi zatem jest wyższa niż przy usłudze pikowania podszewki poliestrowej bądź włókniny polipropylenowej. Poliester i PP to bardzo wdzięczne surowce do pikowania metodą ultradźwiękową, przy odpowiednio dużej ilości metrów do pikowania jesteśmy gotowi do negocjacji cenowej a klient ma duże argumenty aby cenę obniżyć.

Jesteśmy otwarci na przeprowadzenie prób pikowania tkanin wierzchnich oraz powlekanych. Próby dają odpowiedź na zadane sobie pytania dotyczące jakości oraz estetyki pikowania metodą ultradźwiękową. Zawsze służymy doradztwem.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Zastosowanie:

 

Pikowanie tkanin do produkcji:

odzieży, kurtek, kamizelek, podszewek, obuwia.

 

Pikowanie włóknin PP oraz membran do produkcji:

worków filtracyjnych, kieszeni filtracyjnych, powłok paroizolacyjnych, akustycznych, przeciwwilgociowych.

 

A także w produkcji:

galanterii

tapicerek meblowych, materiałów skóropodobnych 

materacy, poduszek, kołder i narzut pościelowych.

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, WYKONAMY PRÓBĘ ZGRZEWANIA, POMOŻEMY WYBRAĆ WZÓR, WYKONAMY USŁUGĘ ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM.

Poniżej kilka zdjęć przedstawiających nasze możliwości.

    

        

    

    

    

        

 

SERWIS I SPRZEDAŻ MASZYN ULTRADŹWIĘKOWYCH

 

MASZYNY ULTRADŹWIĘKOWE, ZGRZEWARKI PIONOWE - SPRZEDAŻ, IMPORT, SERWIS

Pikowanie Tkanin.

Naprawiamy zgrzewarki producentów azjatyckich (z tajwanu i chin).

KS 50, KS 85, KS 70, KS 100, KS 20, KSW 2020, SU 50, SU 75, SU 100, BS 50, BS 100, BS 90, BST 90, BST 50, BSU 50, BSU75, BSU 90, EGR 50,      EGR 75, BSW 2020, BSW 20300,

i wiele innych.

 

 

W naszej ofercie znajdują się  różnego rodzaju zgrzewarki ultradźwiękowe. Metoda zgrzewania ultradźwiękowego jest alternatywą dla zanieczyszczających środowisko i niszczących zdrowie tradycyjnych  metod produkcyjnych. Dzięki ultradźwiękom wypierane zostają z produkcji toksyny, dioksyny, pyły i inne trucizny  znajdujące się w klejach, dymach i oparach. Ultradźwięki to ekologiczna metoda spajania i łączenia plastików.

 

Posiadamy zgrzewarki wykorzystywane do produkcji koronek, obrabiania tkanin i włóknin przy produkcji: obrusów, wstążek, aplikacji, koronek ozdobnych i świątecznych. A także zgrzewarki wykorzystywane w łączeniach tworzyw sztucznych w przemysłach: samochodowym, elektronicznym, opakowaniowym, spożywczym, medycznym, higienicznym i pogrzebowym.

 

Posiadamy także podzespoły służące do zgrzewania metodą ultradźwiękową, które można zastosować, do już istniejących maszyn i linii produkcyjnych w których łączenie tradycyjne można zastąpić spajaniem ultradźwiękowym.

Na zdjęcia poniżej przykładowe Chińskie wałki do maszyn ultradźwiękowych.

    

    

Poniżej wałki z Tajwanu, wałki z Tajwanu są nieznacznie droższe, cena znajduje odzwierciedlenie w jakości.

                         

    

 

 

Poniżej części składowe generatora: 1- płyta tranzystorowa, kondensator, układ prostowniczy, 2- płyta kondensatorowa, 3 - stycznik, 4 - cewka   5 - Płyta główna.

        

Poniżej przetwornik(transducer) oraz sonotroda, (niebieskie tło skóra ekologiczna pikowana w firmie GRUBSONIK) ZAPRASZAMY.

             

   

 

 

Profesjonalna i rzetelna współpraca z naszymi klientami odróżnia nas od konkurencji z Chin -

dlatego cieszymy się dużym zaufaniem klientów.

 

Nasze zgrzewarki wyprodukowane są zgodnie z przyjętymi normami bezpieczeństwa w UE. Na sprzedane maszyny dajemy

roczną gwarancję oraz później serwis pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

POSIADASZ USZKODZONĄ ZGRZEWARKĘ ULTRADŹWIĘKOWĄ - MY JĄ NAPRAWIMY - JEŚLI JEJ NIE CHCESZ ODKUPIMY JĄ OD CIEBIE.

O nas

Pikowanie Tkanin, ultradźwiękowe pikowanie, pikowanie.

Pikowanie poszewek na materace, pikowanie membran, pikowanie flizelin ,pikowanie ekoskór,

SERWIS IMPORT I SPRZEDAŻ  MASZYN ULTRADŹWIĘKOWYCH

Komis  Używanych Maszyn Ultradźwiękowych

Łódź ul. Płocka 35/43

Pikowanie Tkanin. Firma Handlowo Usługowa Grubsonik, pikowanie tkanin powstała w Łodzi na bazie kilkuletniego doświadczenia nabytego we współpracy z firmami pochodzenia azjatyckiego. Łódź jako stolica przemysłu lekkiego, kojarzona szczególnie  (dawniej) jako  miasto włókna i bawełny  (obecnie)  jako centrum mody oraz nowatorskich konstrukcji w dziedzinie projektowania odzieży i tkanin, została wybrana do prowadzenia tego typu działalności celowo.(...)

                        

Nasz personel został przeszkolony przez firmy z Chin i Tajwanu w zakresie serwisu maszyn ultradźwiękowych. Znając dobrze mentalność "azjatycką"  i mając dobre kontakty z tamtejszymi firmami zajmujemy się  importem i sprzedażą maszyn   ultradźwiękowych a także części takich jak: wałki, sonotrody, transducery, generatory ultradźwiękowe i wiele innych...  Sprzedaż maszyn ultradźwiękowych przy jednoczesnym wykonywaniu usługi pikowania tkanin technologią ultradźwiękową, pozwoliło nam dogłębnie zrozumieć z jakimi trudnościami borykają się nasi klienci stosujący tą metodę przy innych gałęziach produkcji, dlatego specjalnie dla nich stworzyliśmy profesjonalny serwis urządzeń ultradźwiękowych pochodzących z Azji. Na sprzedane przez nas urządzenia dajemy roczną gwarancję i serwis pogwarancyjny. Podstawowe części zamienne posiadamy w ciągłej sprzedaży co minimalizuje czas oczekiwania na naprawiane urządzenia. 

 

Maszyny przez nas oferowane spełniają normy bezpieczeństwa wymagane w UE i posiadają certyfikat CE.

PIKOWANIE TKANIN METODĄ ULTRADŹWIĘKOWĄ

Firma Grubsonik wykonuje usługi pikowania tkanin metodą ultradźwiękową - bez użycia igieł i nici. Dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Naszą dewizą jest terminowość oraz wyjątkowo krótki okres oczekiwania na realizację zlecenia. W przypadku dużych zamówień stosujemy korzystny system zniżek i rabatów. Ponadto oferujemy Państwu również profesjonalny serwis maszyn ultradźwiękowych i fachowe doradztwo.

   

 

Pikowanie ultradźwiękowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod łączenia materiałów. Charakteryzuje się bardzo wysoką estetyką wykonania oraz niezawodnym, wyjątkowo mocnym „szwem”. Ponadto – co nie do przecenienia – jest metodą nad wyraz szybką i znacznie tańszą od tradycyjnej metody łączenia materiałów przy użyciu nici. Nasza firma dysponuje szeroką gamą dostępnych wzorów oraz bezkonkurencyjnymi cenami. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

      

 

USŁUGI

Wykonujemy usługi łączenia detali (tworzyw sztucznych) metodą ultradźwiękową pod indywidualne zamówienie klienta.

Cięcie flizelin, cięcie atłasów, cięcie podszewek.

Szerokość pikowania 160 cm, możemy wykonywać usługę pikowania przy jednoczesnym cięciu na mniejsze szerokości, oraz cięcie bez pikowania.

                                                                                                                   

     

    

    

    

 

    

     

     

     

    

      

     

    

 

 

 

Wpisz email a skontaktujemy się z Tobą

Dane kontaktowe

93-134 Łódź
ul. Płocka 35/43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 609 053 027
+48 609 054 872

Latest Post

O nas

Grubsonik - pikowanie tkanin ultradźwiękami
Dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Naszą dewizą jest  terminowość  oraz wyjątkowo krótki okres oczekiwania na realizację zlecenia. W przypadku dużych zamówień stosujemy korzystny system zniżek i rabatów... czytaj więcej