Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 609 053 027 +48 609 054 872

Regulamin

  1. Pikowanie Tkanin metodą Ultradźwiękową. F.H.U. Grubsonik.
  2. Właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za stronę grubsonik.pl jest Renata Jankowska F.H.U. GRUBSONIK al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 69 m. 21, 94-047 ŁÓDŹ, NIP: 666 177 30 21
  3. Korzystanie ze strony grubsonik.pl jest bezpłatne. Strona publikowana jest w formie "jak jest", co oznacza, iż autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wyświetlania się strony na wybranym odbiorniku/oprogramowaniu.
  4. Strona grubsonik.pl jest stroną informacyjną, niekomercyjną (tj. strona nie generuje bezpośrednich zysków finansowych w żadnej formie, nie pobierane są żadne opłaty, itp.)
  5. Przedstawiona oferta cenowa produktów ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
  6. Jeśli produkt posiada opublikowaną informację cenową to w związku z w/w informacja ta nie jest wiążąca. Ewentualne informacje cenowe uwzględniają podatek VAT (ceny brutto).
  7. Realny produkt może różnić sie od prezentowanego na materiale zdjęciowym.
Wpisz email a skontaktujemy się z Tobą

Dane kontaktowe

93-134 Łódź
ul. Płocka 35/43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 609 053 027
+48 609 054 872

O nas

Grubsonik - pikowanie tkanin ultradźwiękami
Dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Naszą dewizą jest  terminowość  oraz wyjątkowo krótki okres oczekiwania na realizację zlecenia. W przypadku dużych zamówień stosujemy korzystny system zniżek i rabatów... czytaj więcej